Дерезуватські школярі ,,Пліч-о-пліч зі спортом"
Jan 15, 2024
![](/uploads/org3252/news_1707811876_.jpg)
Сьогоднішні спортивні заходи у гімназії проводились у рамках ініціативи ,.Пліч-о-пліч зі спортом" Президента України, з метою формування здорового способу життя, широкого залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рухової активності. зміцнення здоров'я школярів, популяризації і подальшого розвитку видів спорту, рухової активності серед юнаків та дівчат.